MaiYaCa виолина гејмер игра Гумени душеци Mouse pad Големина за 25X29cm 18x22cm Игри Mousepads
Новак - 9 %

MaiYaCa виолина гејмер игра Гумени душеци Mouse pad Големина за 25X29cm 18x22cm Игри Mousepads

Достапно за нарачка
DEN 119.04
DEN 108.00
Достапност:

Mai Ya Ca виолина гејмер игра Гумени душеци Mouse pad Големина за 25 X29cm 18x22cm Игри Mousepads
Потсетување :
Гума е малку мирис на нормално, ако не може да прифати било каков мирис, ве молиме внимателно да ги шут! Мирис и боја не припаѓаат на проблеми со квалитетот, ви благодарам за вашата соработка, ви посакувам среќен шопинг! Карактеристики
1. Правоаголникот Mouse Pad за Високи Перформанси.
2. Antiskid Гума Дното
3. Красат вашата маса дома и во канцеларија со кориснички mousepad
4. Слики од вашите најблиски и да се направи вашето биро уникатен. Енергична, полн крварат, полна боја за печатење.
5. Го прилагодите со своја фотографија! Одличен Подарок Објект!
6.Бидејќи осветлување проблеми,објекти и pircutres ќе бидат малку различни, но ние ќе се обидеме потрудиме да се направи во реалниот,ве молиме да се разбере.
7.Глувчето Не Се Вклучени
Испорака
1.Стоките ќе бидат обично се испрати во рамките на 72hours (3business ден) по уплатата се примени, зависи акции и количество нареди
2.Ве молиме да се биде внимателен во врска со e-mail адреса, во случај на било unecessary грешка
3 . Забелешка : ве Молиме земете предвид не постои следење на број кога цел испратено од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,ве молиме да не грижете се во оваа situaiton, ние ќе ја заштити вашата нарачка до вас добиле. Ако треба цел со достапните следење на број,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или e Packet.
Политика На Враќање
1.Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата набавка.
2.Превозот и предавање на полнење не се враќа, ве молиме да се биде одговорен за сите трошоци на враќање и reshipping.
3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци.
4.Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
Повратни информации
1. Ние се залагаме за одлични услуги на клиентите за секоја цел. Откако ќе го потврдите вашиот производ и не сте задоволни со тоа, ве молиме оставете позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за неколку минути.
2. Ве молиме НЕ го напушти Неутрални или Негативни, без да ни се јавите во прв план. Ние ќе се потрудиме да го поправат проблемот. Ви благодариме за разбирањето!
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или загриженост во врска со вашата нарачка, ве молиме слободно да ни e-mail. Ние ќе се обидеме да дојдеме до одговор на сите e-mail пораки во рок од 24 часа. Сепак, нема пораки ќе се сметаат за време на викенди или празници. Ве молиме овозможи до 48 часа доцнење во добивањето на нашиот одговор по долго време на викенди или празници.
Ве молиме контактирајте со нас за резолуции пред да замине негативни повратни информации, ние се стремиме да обезбедиме најголема услуга и донесувањето на највисоко задоволство на сите наши клиенти.
Услуга На Клиентите
Ако имате било пребарување или незадоволство, ве Молиме контактирајте со нас за прв реши, ние ќе ви одговори во рок од 12-48 часа.
Вашето задоволство е наша цел.

За производот

Бренд Име:
MaiYaCa
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
mousepad
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Големина:
S
Стил:
mouse pad
Тип:
игра mousepad
Големина:
18x22cm 25x29cm
Функција:
Анти-Лизга Гумени мат Глувчето
Шема:
термички трансфер печатење подлоги за глувче
Функција:
Бесплатен превозот
Потсетник:
Гума е малку мирис на нормално, ако не може да прифати било каков мирис
прилагодени на:
Одличен За Сите Видови Глувчето
Објектот:
виолина Позадина
Модел:
Sisi-J00296

Избор на клиент