мини Симулација пвц фигура на животните играчка модел П верзија кукла хрчак chipmunk модел подарок 10pcs/set
Новак - 5 %

мини Симулација пвц фигура на животните играчка модел П верзија кукла хрчак chipmunk модел подарок 10pcs/set

Достапно за нарачка
DEN 955.20
DEN 908.00
Достапност:


големина са 3 cmhigh
пакет : opp вреќа
материјал : еко-пријателски пвц
случајно испрати 10 компјутери ,може да не се исти како на сликата шоу

За производот

Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Пол:
Унисекс
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Бренд Име:
Gosnell
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Предупредување:
Yes
Возраст Опсег:
> 6 години
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Тема:
Животни
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел

Избор на клиент