WT-MN003 трговија на Големо Обичај Sine Бранови Кубни Циркон Конектор Ѓердан Мода Накит Со Злато намали На Нови Виножито Боја

WT-MN003 трговија на Големо Обичај Sine Бранови Кубни Циркон Конектор Ѓердан Мода Накит Со Злато намали На Нови Виножито Боја

Достапно за нарачка
DEN 1584.00
Достапност:


WT-MN003 трговија на Големо Обичај Sine Бранови Кубни Циркон Конектор Ѓердан Мода Накит Обложено Со Злато, Со Нова Боја на Виножито
Точка Законик :
WT-MN003
Материјал :
cz Микро, отворајќи
Големина на :
Околу 15*20mm
Количина :
5pcs/многу ,ако цел еден многу и ќе добиете 5 парчиња.
Заврши :
24k вистински Злато/сребрена/црна пиштол/розово злато позлатен на камен остро, сребрена боја, исто така, на располагање
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Синџир должина :
18" долг синџир со 24k вистински злато /сребрена/розово злато/црна пиштол позлатен ѓердан
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид камења, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

За производот

Метална боја:
сребро позлатен, злато позлатен, розово злато позлатен, црна позлатен пиштол, измешани бои
Должина:
18 inches
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
WT-MN003
Бренд Име:
WKT
Pendant Големина:
околу 15*20mm
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Должина:
18inch
Метали Тип:
Злато Позлатен

Избор на клиент