60mm Широк Спектар Види Назад случај Настроената менгеме на назад,Погоден за 5700 Настроената
Новак - 20 %

60mm Широк Спектар Види Назад случај Настроената менгеме на назад,Погоден за 5700 Настроената

Достапно за нарачка
DEN 4199.52
DEN 3360.00
Достапност:

60mm Широк Спектар Види Назад случај Настроената менгеме на назад,Погоден за 5700 Настроената
Ова е нов тип.
Машината може да се водат своите maximun дијаметар на 66 мм, така што тоа може да отвори зголемена види случаи лесно.
Тоа го нуди овој висок квалитет pricision случај настроената и поблиску за часовници.

За производот

боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Број На Модел На:
p0029
Функција:
60mm Широк Спектар Види Назад Настроената менгеме на назад
Тип:
Алатки
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Висина:
3cm
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
6cm
Бренд Име:
WRTOR
Објектот Должина:
8.5cm
Објектот Тежина:
0.25kg

Избор на клиент