Промет на големо со 2pcs/многу се Види Поправка Алатки 36 Orifice Занитвам Удел Дупчење Алатка за Watchmakers
Новак - 20 %

Промет на големо со 2pcs/многу се Види Поправка Алатки 36 Orifice Занитвам Удел Дупчење Алатка за Watchmakers

Достапно за нарачка
DEN 1319.04
DEN 1055.00
Достапност:

Промет на големо со 2pcs/многу се Види Поправка Алатки 36 Orifice Занитвам Удел Дупчење Алатка за Watchmakers
Опис :
36 Дупка челик rivetting прашање
Прибл. дупка со големина опсег од 0.5 mm - 3.75 mm
Должина 78mm
Ширина 25мм
Длабочина 9.5 mm
Пакет Листата :
2 X Занитвам прашање

За производот

боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Објектот Должина:
7.8cm
Материјал:
Stailess Челик
Објектот Висина:
1cm
Објектот Ширина:
2.5cm
Тип:
Алатки
Објектот Дијаметар:
0.36cm
Објектот Тежина:
500g
Број На Модел На:
36 дупки занитвам прашање
Функција:
36 дупки занитвам прашање за watchmakers
Бренд Име:
WRTOR

Избор на клиент