Карбонски Влакна Авто Автомобил Задниот Браник Diffuser Усна за Ауди TTS Браник 2008 - 2014 година TT 2013 2014 година
Новак - 9 %

Карбонски Влакна Авто Автомобил Задниот Браник Diffuser Усна за Ауди TTS Браник 2008 - 2014 година TT 2013 2014 година

Достапно за нарачка
DEN 14222.40
DEN 12942.00
Достапност:


Answer : ___________________________ Note :
Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
1. Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги. 2.Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили . имаме строга КК пред секоја пратка .Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили . имаме строга КК пред секоја пратка . 3.Но, ако најдете било каков проблем и штета за дел , ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации . (Ние препорачуваме да се направи инсталација во вас локална работилница. овој професионален вештини и carefulness е потребно.)
Fitment : Одговара За Ауди TTS Стандард Браник 2008-2014 tt 2013 2014 година
Направи Модел Година Трим Мотор Белешки За Ауди TTS 2009 База -CC -Сертификати. Во. - За Ауди TTS 2010 База -CC -Сертификати. Во. - За Ауди TTS 2011 База -CC -Сертификати. Во. - За Ауди TTS 2012 База -CC -Сертификати. Во. - За Ауди TTS 2013 База -CC -Сертификати. Во. - За Ауди TTS 2014 База -CC -Сертификати. Во. -
Фотографии
Клиентите Прашање и Одговор
1, П : Како да потврди дали овој производ се вклопува во мојот автомобил или не ?
О : Доколку не се сигурни за fitment, ве молиме контактирајте го и испратете ни го вашиот автомобил слики(напред, назад и за целиот автомобил слики), тогаш ние ќе ги провери одговара или не.
2, П : дали Е ова вистинскиот 100% целосна карбонски влакна материјал и сува јаглерод ?
A : нашите производи се навлажни јаглерод,што е 2 слоеви fiberglass, еден слој вистински јаглерод.
3, П : сликарство вклучени/дали ви обезбеди сликарство ?(НЕ за карбонски влакна)
A : Unpainted производ е priming сива или црна боја. И ние не обезбеди сликарство услуга. За да се избегне боја разлика гребнатини и за време на испорака или инсталација, ние силно препорачуваме да го сликам во вашата локална автомобил измена продавница по инсталацијата.
1, П : дали Е ДАНОК се вклучени во цел полнење ?
A : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци.Ако вашиот објект беше вратен поради царински прашања, ние само може да наплата за ОБЈЕКТОТ ДЕЛ, па ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем,
ве молиме контактирајте со нив во времето за да се избегне враќање, или ние само може да наплата објект дел откако се врати.
2.П : колку данок што треба да се платат ?
А : Во Европска земја : сите предмети треба увозни давачки, што е 35-45 евра врз основа на нашите мали комерцијална фактура
Во САД на пазарот : сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000како што е нашата фактура износ ќе биде 200па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.
Во Австралија пазарот : сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 AUD, како што е нашата фактура износ ќе биде 200 AUD ,па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.

За производот

Бренд Име:
HSPEED KSLINE
Автомобил модел:
За Ауди TTS
Модел Година:
2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014
Име На Модел:
TJC-HD040
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
автоматскиот автомобил diffuser браник
Објектот Тежина:
3kg
Тип На Објект:
Браници

Избор на клиент