2018 Најновите L3 L3 Назад Touchpad Копчето Модул за PS ВИТА Тенок за PSV1000 PSV2000 Синхронизирате Игра од PS3, PS4

2018 Најновите L3 L3 Назад Touchpad Копчето Модул за PS ВИТА Тенок за PSV1000 PSV2000 Синхронизирате Игра од PS3, PS4

Достапно за нарачка
DEN 527.52
Достапност:


Discription :
2 различни површината :
Мат површина & Мека површина
за да не разбиена PSV игра конзола може да Синхронизирате Игра од PS3, PS4
за испукани PSV игра конзола може да Синхронизирате Игра од PS3, PS4 и PC

За производот

боја:
Бела мат површина, Црна мат површина, Црна мека површина, Бела мека површина
is_customized:
yes
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
Со USB:
Yes
Број На Модел На:
YXPJ00790BK
SONY Модел:
PlayStation ВИТА

Избор на клиент