Новодојдени Бесплатен Превозот арома pendant во 316L не ' рѓосувачки челик шишенцето pendant за етерично масло на дрво арома pendant
Новак - 0 %

Новодојдени Бесплатен Превозот арома pendant во 316L не ' рѓосувачки челик шишенцето pendant за етерично масло на дрво арома

Достапно за нарачка
DEN 177.12
DEN 177.00
Достапност:


Бесплатен Превозот Парови Арома pendant во 316 L не ' рѓосувачки челик шишенцето pendant за етерично масло на дрво арома pendant
Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно слободни да не контактирате или да оставите порака,ви благодариме!
Имаме нашата фабрика, тоа е мода накит производителот како и трговија на големо извозникот.Постојат над 6
години работно искуство како професионална производител на накит производство и продажба.
1. Ние прифаќаме alipay тука. Виза и Мастеркард, Credit Card, Банкарски Трансфер,итн
2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе
испраќање на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни
пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ
е прегледано, ве молиме имајте на ум дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки. Овие дополнителни давачки може да се собираат
во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увоз
даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетување.
Размена Само
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
2.Ако сакате да ја размена на неисправни или погрешно се испраќаат предмети.Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba.com's центарот за пораки или пратете e-mail на нас во рок од 3 дена од денот на испорака.
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат.Испрати фотографии до нас.
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде.Тоа мора да биде во иста состојба со тоа беше испратен во.
1.Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со
нашиот производ или услуга, ви благодарам многу !!
2. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот
и да ве остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
ZP-PA28
Стил:
Тренди
Функција:
Расположение Tracker
Бренд Име:
HAEQIS
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
шишенцето pendant
MOQ:
1 buc
Големина:
43mm*10mm
Тип На Објект:
Essentail масло Арома Pendant

Избор на клиент