24-30cm Круг Прилагодливи Bakeware Стигнале Круг Мус Прстен Печење Алатка Слоевит Торта Slicer Готвење Торта Алатка Тесто Cutt
Новак - 36 %

24-30cm Круг Прилагодливи Bakeware Стигнале Круг Мус Прстен Печење Алатка Слоевит Торта Slicer Готвење Торта Алатка Тесто Cutt

Достапно за нарачка
DEN 816.00
DEN 522.00
Достапност:


Врвен приоритет : Добредојдовте драги пријатели,ви посакувам да имате убав ден
За да го внесете ја мојата главна страница , ќе најдете повеќе изненадувања, се повеќе евтина стока
24-30cm Круг Прилагодливи Bakeware Стигнале Круг Мус Прстен Печење Алатка Слоевит Торта Slicer Готвење Торта Алатка Тесто Cutt
тип : торта алатки
Торта алатки тип : торта слоеви намали алатки
Функција : Еко-пријателски ,порибено
Metarial : силикон
Функција : Еко-пријателски ,порибено
Е-кориснички : да
Боја : автоматски
Број на модел : 01113
Големина : 24-30 CM Должина
8.5 см висина
Внимание може да strenched
Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење

За производот

Бренд Име:
BEIGUAN
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
Торта Машина Leveler Slicer Сечење
Тип:
Торта Алатки
Тип:
Торта Алатки
каталог:
колаче алатка
категорија:
готвење алатка
Објектот:
bakewear сет
Стил:
печење & тесто алатка
Атрибути:
Печење Јадења & Тави
различни:
barwear
Класификација:
пица алатка
производ каталог:
пудинг мувла

Избор на клиент