22mm мотоцикл handlebar мотокрос се справи со бар зафат завршува За Kawasaki ZX6R ZX7R ZX10R ZX14R NINJA650R Z800 Z1000 z800 mt09 mt07

22mm мотоцикл handlebar мотокрос се справи со бар зафат завршува За Kawasaki ZX6R ZX7R ZX10R ZX14R NINJA650R Z800 Z1000 z800

Достапно за нарачка
DEN 1103.52
Достапност:


Спецификација : -6 Бои : Црвена, Златна, Сина,Сребрена,Зелена,Портокалова,сива,црна - Сосема Нов Висок Квалитет кожна рачка бар костец и Рака Бар Завршува - Количина : 1 СЕТ (Лево и Право) - Материјал : ЦПУ Машински Алуминиумски - Ќе ги Собере сите 7/8" Стандард Handlebars - Калибар : 22mm

За производот

Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
HB-010-
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
198.1g
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Дијаметар:
0cm
Тип На Објект:
Костец
Е Прилагодена:
Yes
Функција:
кожна рачка бар костец и Рака Бар Завршува
Бои:
ФОТО БОЈА
Fitment:
мотоцикл модели

Избор на клиент