платно ткаенина постер прилагодено печатење маска на tutankhamen фараонот во Каиро, Египет Музеј QR52 за ѕид уметност соба оркестарот дома декорација
Новак - 43 %

платно ткаенина постер прилагодено печатење маска на tutankhamen фараонот во Каиро, Египет Музеј QR52 за ѕид уметност соба оркестарот

Достапно за нарачка
DEN 595.20
DEN 339.00
Достапност:

Добредојдовте На Pipeng Продавница! Опис
Нашата продавница специјализирана за сите видови на парична казна постери за на ѕид уметност соба оркестарот домашна декорација. Темите на нашите постери вклучуваат анимација, сценографијата, спорт, слика, филмови (ТВ драма), игра, животински и така натаму.
Материјал на нашите постери е Ткаенини, со фина текстура и мазна површина. Тоа е многу тенка, не е водоотпорен, но тоа може да се зачува за долго време.
Поради екран разлика и камера за прилагодување, вистински постер може да изгледа малку поинаква од она што го гледаме на екранот. Се надеваме дека ќе може да се разбере ова. Ние обезбедуваме правоаголник плакати (30cmx45cm, 50cmx75cm, 60cmx90cm, 80cmx120cm) и квадрат плакати (30cmx30cm,50cmx50cm, 60cmx60cm, 80cmx80cm). Ние исто така, обезбеди повеќе парчиња платно постер комбинација (како што се 5 парчиња комбинација, 3 парчиња комбинација и сл.).
Плаќање
Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Pay Pal или Alipay . Превозот
Ако изберете стандардна превозот (како што се Epacket ), тоа е бесплатен превозот. Ако изберете го изразат испорака (како што курирската служба DHL), ќе треба да плаќаат за превозот. Услови за Продажба
За Дрво Рамка
На безопасни дрво рамки се на располагање, можете да изберете постери со рамка или не. Рамки имаат фиксни димензии (30cmx45cm, 50cmx75cm, 60cmx90cm, 30cmx30cm, 50cmx50cm, 60cmx60cm). Ако рамка големина што ви треба не е како она што е кажано понапред, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.
Поради долго дистрибуција на далечина, ако постер е испратен по монтажа рамка, постер е многу лесно да бидат оштетени на патот. Така што треба да се соберат на рамка себе (Врамени DIY). Не грижете се, ние ќе се обезбеди инструкции, и тоа не е тешко да се соберат на рамката.
За Сопствени Постер
Ако сакате да ја испечатите ваши фотографии, ве молиме контактирајте со нас и да испраќате ваши сопствени слики за нас. Слики може да биде на било кој формат, JPG подобро. Високото пиксели вашите слики треба, подобро постери изглед. По добивањето на вашиот слики, ние ќе ви испратиме посебна врска, тогаш може да се купи. Покрај изборот на слики, исто така можете да го изберете вашиот омилен големина.
За Мене
Ако вие или вашите пријатели треба печати ѕид уметност ткаенина постери за соба декорација дома декор, како што се фото постери, слика постери, сликарство, постери, итн., нашата продавница е добар избор!
Ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на постери и најдобра услуга за вас со интегритет. Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас од страна на Центарот на Ali Express Платформа, ние ќе се потрудиме да го реши. Јас w i s h сте среќно секој ден !

За производот

Големина (Инчен):
30cmx45cm формулиран, 50cmx75cm формулиран, 58cmx90cm формулиран, 80cmx120cm формулиран, 30cmx45cm врамени DIY, 50cmx75cm врамени DIY, 60cmx90cm врамени DIY
Бренд Име:
XMHMJ ОРКЕСТАРОТ
Тип:
Постер
Предмети:
Апстракт
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
Yes
Медиум:
Акрилик
Поддршка База:
Платно
Форма:
Станот
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
NO
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Врамени(DIY)

Избор на клиент