KAZI 6733 Децата Состави Модел на Градење на Колекции Буден си поигруваше и Правописот Блокови 2 Брзина Чамци за Деца
Новак - 45 %

KAZI 6733 Децата Состави Модел на Градење на Колекции Буден си поигруваше и Правописот Блокови 2 Брзина Чамци за Деца

Достапно за нарачка
DEN 791.04
DEN 435.00
Достапност:


Плаќање
1. Ali Express поддржува Виза,Boleto,Master Card,Маестро Дебитна Картичка,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банките.
2.Ако сеуште имате било какви прашања во врска со плаќање, се Чувствуваат слободни да контакт.
Превозот
1.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако систем ја потврдува купувачи плаќање.
2.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,купувачите се одговорни за царински давачки.
3.Ние ќе рефундирање на купувачи ако купувачи врати предметите во рок од 15 дена од денот на купувачи приемот на предмети за било каква причина. Сепак,купувачите треба да ги сноси се врати превозот товар и уверете се дека предмети вратени се во нивната оригинална услови.
4.Предмети се испраќаат од страна на Ali Express Стандард Превозот , Ali Express Премиум Превозот, e Packet,стигнат до повеќето земји во рок од 15 до 35 бизнис дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да потрае и до 60 дена.
5.Ако сакате да се добие објектот побрзо,ве молиме контактирајте со нас да плаќаат дополнителни товар, можеме да ви понудиме следниве побрзо и поевтино превозот начини : UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ,DEPX,ЕМС.Преку овие начини, што можете да го добиете објект во рамките на околу 5-7 дена.
Повратни информации
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

За производот

Тип:
Блокови
Пластични Тип:
ABS
Бар-кодот:
No
Предупредување:
Не може да се јаде
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
сертификација:
3C
3C:
Сертификат
Возраст Опсег:
> 6 години
Број На Модел На:
KZ6733
Бренд Име:
KAZI
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Тип:
Блокови
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Предупредување:
Не може да се јаде
Бар-кодот:
no
Класификација:
Монтажа
Возраст Опсег:
2-4 Години,5-7 Години
Големина:
19*14.5*4.5 cm
боја:
.Заштита на животната средина ABS суровини
Можете DIY?:
Yes

Избор на клиент