1yard Нова Мода Цвет Бела Tulle Ткаенина Секси Перспектива Црна Чипка Mesh Ткаенини Тенок на Дното Кошула Плетени Нето Крпа Tissu

1yard Нова Мода Цвет Бела Tulle Ткаенина Секси Перспектива Црна Чипка Mesh Ткаенини Тенок на Дното Кошула Плетени Нето Крпа Tissu

Достапно за нарачка
DEN 431.52
Достапност:

дворот дворот дворот дворот дворот дворот име на Производ : HH1269 Ширина : 150 см Пакување : 1 двор/многу, 1 многу е 1 боја. Функција : За Фустан, Здолниште, Одговараат фустан Дното Нишало,Подарок,Декорација за Торба,Свадба Чипка Божиќ DIY занаети итн. Answer : ___________________________ Note : Сите чипка се скрати со рака. Објектот може да има 2-5cm отстапување постои. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани. Испорака : Бесплатна испорака цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail.Но ако цел износ повеќе од US$200.00, ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС бесплатен превозот кој ќе пристигне со 3-7 работни дена. Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне со 15-30 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45 работни дена. Враќање : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Големина или Одговара Прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето. Ако најдете големината на prodcucts не ви одговара, можете директно да контактирате со нас. Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети на услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

За производот

Функција:
Дише
Тип:
Tulle Ткаенина
Ширина:
150 cm
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Извезена
Техника:
Плетени
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Цвеќиња
Плетени Тип:
Никој
Nonwoven Техника:
Никој
No Iten:
HH1269
боја:
Бела,Црна
Должина:
1 yard=90 cm=35.4 inch
Ширина:
150 cm=59 inch
Стил:
Африкански,француски,Британецот стил
Функција:
Inelastic,Тенок,Перспектива
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Пакување:
1 двор по многу (1 боја) едноставен ЈП торба
Употреба:
Облека, Дом Декорација,Завеса,DIY подароци

Избор на клиент