Трговија на големо 50pcs/многу Кс Злато/Gold/Родиум/Сребрена Боја Бакар Метален Клип Обетки Нема Дупка 10*12mm Diy Earring Кука Занает Накит
Новак - 5 %

Трговија на големо 50pcs/многу Кс Злато/Gold/Родиум/Сребрена Боја Бакар Метален Клип Обетки Нема Дупка 10*12mm Diy Earring Кука

Достапно за нарачка
DEN 186.72
DEN 178.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
lacoogh
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
30g
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
F3504 обетки празен база
Накит Наоди Тип:
Earring Назад
Метали Тип:
Бакар
Објектот Ширина:
0inch
Производ Карактеристики:
earring клипови
боја:
злато во боја,сребро,злато се зголеми,родиум
Внатрешен Дијаметар:
10*12mm
Облик/Шема:
обетки settings
Количина:
50pcs/многу
Тип На Објект:
Накит Наоди & Додатоци
Функција:
earring клипови
дизајн:
earring клипови не дупка
Стил:
фах bezels накит материјали
Тип:
накит наоди рамки круг ќорци
Употреба:
earring wrie

Избор на клиент