плус големина 8XL7XL Бренд Дизајнер Мажите Памук Гроздобер Хенри Т Кошули Секојдневен Долг Ракав Висок квалитет на Мажите стариот боја Јакна Т кошула
Новак - 20 %

плус големина 8XL7XL Бренд Дизајнер Мажите Памук Гроздобер Хенри Т Кошули Секојдневен Долг Ракав Висок квалитет на Мажите стариот

Достапно за нарачка
DEN 1896.00
DEN 1517.00
Достапност:


За производот

Големина:
XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Бренд Име:
XFWHX
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Spandex
Јака:
V Деколте
Sleeve Стил:
Конвенционалните
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Избор на клиент