Сува Карбонски Влакна Светлата веѓите Eyelids Опфаќа за BMW F87 М2 F22 F23 220i 228i M235i М Спорт Купе 2 Вратата 14-18 Црна FRP

Сува Карбонски Влакна Светлата веѓите Eyelids Опфаќа за BMW F87 М2 F22 F23 220i 228i M235i М Спорт Купе 2 Вратата 14-18 Црна

Достапно за нарачка
DEN 2088.96
Достапност:


9383 Контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и цената
Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
Fitment :
за BMW F87 М2 F22 F23 220i 228i M235i М Спорт Купе 2-Врата 2014 2015 2016 2017 2018 Направи Модел Година Трим Моторот На BMW М2 2016 База Купе 2-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW М2 2017 Купе Купе 2-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW М2 2017 База Купе 2-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW М2 2018 База Купе 2-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW M235i 2014 База Купе 2-Вратата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW M235i 2015 База Купе 2-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW M235i 2015 База Конвертибилна 2-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW M235i 2016 Година М Спорт Купе 2-Врата 3.0 L 2979 CC 182 Cu. Во. l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW M235i 2016 База Купе 2-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW M235i 2016 База Конвертибилна 2-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW M235i x Drive 2015 База Купе 2-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW M235i x Drive 2016 База Купе 2-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW M235i x Drive 2016 База Конвертибилна 2-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW M240i 2017 Спорт Купе 2-Вратата 3.0 L 2998 CC 183 Cu. Во. l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW M240i 2017 База Конвертибилна 2-Врата 3.0 L 2998 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW M240i 2017 База Купе 2-Врата 3.0 L 2998 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW M240i 2018 База Купе 2-Врата 3.0 L 2998 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW M240i 2018 Спортски Кабриолет 2-Врата 3.0 L 2998 CC 183 Cu. Во. l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW M240i 2018 База Конвертибилна 2-Врата 3.0 L 2998 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW M240i x Drive 2017 База Конвертибилна 2-Врата 3.0 L 2998 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW M240i x Drive 2017 База Купе 2-Врата 3.0 L 2998 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW M240i x Drive 2018 База Купе 2-Врата 3.0 L 2998 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW M240i x Drive 2018 База Конвертибилна 2-Врата 3.0 L 2998 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged
Карактеристики :
1. Функција : Висока јачина, супер мала тежина, анти-нула и анти-слоевита заштита.
2. Инсталација : Двоен лепак лента е вклучена во пакетот за лесна инсталација, совршен fitment, нема промена.
Спецификации :
1. Боја : Црна
2. Материјал : Сува карбонски влакна и Сува FRP
3. Обработка : Вакуум лиење
4. Модел : 3 X3 twill weaven
5. Н. Ж : 0.02 KG
6. G. W : 0.65 KG
7. Производ Големина : 51*6*2 CM
8. Пакет Големина : 57*19*13 CM
9. Пакување : Multilayer заштитени извоз картон, shockproof & crashproof.

За производот

Бренд Име:
JSPEED CSPORT
Налепница Сместување:
автомобил светлина
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
дизајн:
Цртан филм
Модел:
На Тоа Етикетата
Име На Модел:
SML-XM345
Објектот Должина:
51cm
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Дијаметар:
6cm
Материјал Тип:
Јаглерод Влакна
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Светла
категорија:
3D
Тип На Објект:
Налепници

Избор на клиент