Бесплатен Превозот 2 Парчиња 7x7 CM Мотоцикл Предна Кочница Нафта Резервоарот Sock Течност во Резервоарот Првенство Покрие Ракави Со Мото ГП НОВО
Новак - 49 %

Бесплатен Превозот 2 Парчиња 7x7 CM Мотоцикл Предна Кочница Нафта Резервоарот Sock Течност во Резервоарот Првенство Покрие Ракави

Достапно за нарачка
DEN 719.52
DEN 367.00
Достапност:

Резервоар sock : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : 100% памук тери Големина : За 7 CM*5 CM (Големи) Боја : Како на сликата Fitment : голем резервоар покрие ќе се вклопи вашето пред течност резервоарот, резервоарот за совршено Карактеристики : 1. Спречување на течност од протекување на вашиот мотоцикли лакот и да се оштети. 2. Спречување на сончева светлина (УВ зраци) од понижувачко вашиот течност, што може да предизвика лош сопирање. 3. Апсорбирање на истекување на масло 4. Додавање на еден убав допир да вашиот велосипед, додека прикривање на течност за резервоарот тенкови Економија Превозот :
Ние брод на пакет рок од 24 часа по приемот расчисти исплата.
Ние брод на Aliexpress' адресата САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Ако ви треба брзо превозот ,ве молиме контактирајте со нас за дополнителни поштенски пред да се прави јасна плаќање .
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање.
Ние ќе им помогне на купувачите пост на објектот од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Хонгконг Воздух Mail според клиенти земјата. Така на времето за испорака е обично 20 - 35 дена. Ако нешто не е во задоцнување на пратката процес, таа ќе се 35-45 дена да delivere ihe објект на клиентите. Враќање Plicy :
Сите се враќа прифатени. Повеќето се нови во оригинално пакување.
Вашиот треба да контактирате со нас во рок од 30 Дена по приемот на објектот.
Наплата дадени како враќање на Пари или Размена.
Се врати превозот ќе биде платен од вашата купи Повратни информации : ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации со вкупна Детални Продажба на Оценка(НСД) на 5stars откако ќе ја прими стварта.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти нас, негативна или неутрална реакција , комуникација може да се реши 99.9% од проблеми, ние се грижиме за секој клиент.
Ако го оставите ни било неутрални или негативни повратни информации, без каква било комуникација со нас ,ние не ќе ги следи за да го реши секој проблем за вас . (Бидејќи Aliexpress разгледа сите неутрални повратни информации како негативни повратни информации ,тоа нема да биде отстранет од било кој повеќе).Се Надеваме На Вашата Соработка. Ви Благодариме За Разбирањето!

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Универзална,Aprilia,Хонда,Харли-Дејвидсон,Триумф,BMW,Ducati,Benelli,Победа,Kawasaki,MV Агуста,Јамаха,Suzuki
Материјал Тип:
Памук
Објектот Ширина:
5inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Бренд Име:
MOCOFAIRINGS
Објектот Должина:
6inch
Објектот Висина:
1inch

Избор на клиент