Децата Bodie Тело Бебето 5 PcsLot Бебе Romper Младата Romper Долг Ракав Jumpsuit Romper Бренд Бебе Девојка Момче Облека Jumpsuit
Новак - 45 %

Децата Bodie Тело Бебето 5 PcsLot Бебе Romper Младата Romper Долг Ракав Jumpsuit Romper Бренд Бебе Девојка Момче Облека Jumpsuit

Достапно за нарачка
DEN 1449.60
DEN 797.00
Достапност:


Децата Bodie Тело Бебето 5 Pcs Lot Бебе Romper Младата Romper Долг Ракав Jumpsuit Romper Бренд Бебе Девојка Момче Облека Jumpsuit
Материјал : Памук
Боја : Автоматски
Големина : 3 M 6 M 9 M 12 M 18 МИЛИОНИ 24 M(ве Молиме изберете објект врз основа на големината на масата.)
Пакет : Пет парчиња
За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател. 2.Ние нудиме Висок квалитет на производи,Брз и лесен товар,Совршен по-продажбата на услугата,било каков проблем што може да ни се јавите. 3.Како светлосни ефекти, објекти можеби малку поинаква да се слики,pls љубезно ве молиме да се разбере.Tks. 4.Нашите производи се директно доаѓаат од Кинеската фабрика.Сите соработуваа фабриката ќе бидат разгледани & потврдена.Сите стоки ќе бидат проверени внимателно пред да се испрати.Ние се надеваме да имаат добар и долг соработка со вас ,ако сакате да го нарачате на голема количина,pls пратете e-mail на нас,ние ќе ги обезбедат најдобра цена,количина,време на испорака. 5.Постојат толку многу различни производи во нашата продавница,Изберете она што ви се допаѓа ,и pls, истакна дека "Различни цена,Различен квалитет".Ние ќе испрати Мал Подарок кога цел е над $10. Превозот : 1.Сите на цел ќе се испраќаат надвор во рок од 7 дена, со следење на никој.,следење бр. може да ви помогне да следење на статусот на наредби. 2.Ако вашата цел е повеќе од $25, бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван EPacket да се сад, Русија, Израел, Саудиска Арабија, Украина(за 7-15 дена). Кина Пост Воздух Mail или SF Изразат Економија на други област(за 15-50 работни дена). Ако помалку од $25, бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail(околу 15-50days). 3.Ако цел amout повеќе од $200, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде повеќе попуст на трошоците за превозот. Политика На Враќање : 1. Ако објектот е дефектен, pls пратете ни слики и контактирајте со нас пред поведување на спор. Потоа можете да се вратите за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот. 2. Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети. Повратни информации : 1.Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди,ако се satified со нашите производи,и ние ќе го прават истото за вас. 2.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Tks за вашата поддршка! Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди, ви благодариме!

За производот

Бебе Возраст:
0-3 месеци 4-6 месеци, 7-9 месеци, 10-12 месеци, 13-18 месеци, 19 до 24 месеци
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Јака:
О Деколте
Стил:
Активни
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Lycra,Spandex,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
BBHY10013
Бренд Име:
YAOYAO МЕЧКА
бебе облека:
комбинезони
печатени bodysuits:
jumpsuit
бебе без ракави bodysuits:
секси тело
телото на бебето:
облека за момчиња bodysuit
бебе девојка облека:
бебе тело

Избор на клиент