ABS Хром Пред Главата Светлина Трим Покрие 2 парчиња За Субару Пустош 2015-2017
Новак - 15 %

ABS Хром Пред Главата Светлина Трим Покрие 2 парчиња За Субару Пустош 2015-2017

Достапно за нарачка
DEN 1722.24
DEN 1464.00
Достапност:


ABS Хром Пред Главата Светлина Трим Покрие 2 парчиња За Субару Пустош 2015-2017
Одговара За Субару Пустош 2015-2017
Пред поставување на цел, ве молиме потврдете го овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !!
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Направен Од Високо П uality ABS Пластика
Боја : Исто Како Слики
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација ,3 M автомобилската селотејп е во прилог. Крајот на инсталацијата, ве молиме не допирајте вода во рок од 72 часа

За производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
ABS Пластика
Бренд Име:
wroadavee
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
за Субару пустош
Година:
2015-2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Избор на клиент