Оригиналниот PK-L2313U / PK-L2313UG сијалица Проектор светилка со станбен одговара за JVC DLA-VS2200/DLA-VS2200G
Новак - 5 %

Оригиналниот PK-L2313U / PK-L2313UG сијалица Проектор светилка со станбен одговара за JVC DLA-VS2200/DLA-VS2200G

Достапно за нарачка
DEN 4800.00
DEN 4560.00
Достапност:


Оригиналниот PK-L2313 U / PK-L2313 UG сијалица Проектор светилка со станбен одговара за JVC DLA-VS2200/DLA-VS2200 G
Детален Опис
Тип на Оригиналниот светилка со станбен Модел PK-L2313 U / PK-L2313 UG Wattage HSCR200 W 50*50 Примена на проектор
DLA-VS2200/DLA-VS2200 G Живот време 1500-2000hrs Испорака ФОБ Гуангжу страна на курирската служба DHL.UPS-от.ЕМС.FEDEX и така натаму Гаранција 120day
Производ прикажување слики Пакет фотографии Нашата компанија е специјализирана во маркетинг на проектор светилки и проектор прибор за повеќе од 10 години. Производи ние снабдување на проектор светилки се : Ние може да обезбеди : 1. Оригиналниот со модул(НП/OLM) 2. Оригиналниот светилка со домување (OWH/GLM/OEM) 3. Оригиналниот голи светилка(ОБ/OOB) 4. Компатибилен светилка со домување(CWH/ML/CM) 5. Компатибилен голи светилка (CB) Оригинални голи светилка бренд вклучуваат : SHP UHP VIP NSH NSHA ХС HSCR UHE UHB Ние го прифатат Плаќање како што е подолу превозот chiana пост /EPACKET/DHL/UPS-от,Fedex, итн Адаптација места производи ние снабдување за проектор додатоци се : - Боја Тркала, Главното Напојување, Главниот Одбор, LCD Панел, Проектор Леќа, Оптички Мотор, Светло во Тунелот, Далечински Управувач, DMD Чип Тоа е нашата чест да соработуваат со вас! Било какви прашања, ве молиме контактирајте со мене во вашето слободно време! Ви благодариме!

За производот

Број На Модел На:
PK-L2313U / PK-L2313UG
Бренд Име:
SIMUSA
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Траење на живот:
2000-3000
Номинална моќност:
NSHA230W
Гаранција:
120days

Избор на клиент