Број 1000 Механички Види Timegrapher Тестер,Мулти-Функции Види Поправка Алатка Времето Timegrapher за Repairers и хобисти

Број 1000 Механички Види Timegrapher Тестер,Мулти-Функции Види Поправка Алатка Времето Timegrapher за Repairers и хобисти

Достапно за нарачка
DEN 7199.52
Достапност:

Број 1000 Механички Види Timegrapher Тестер,Мулти-Функции Види Поправка Алатка Времето Timegrapher за Repairers и хобисти
Спецификации
Напојување : AC 80 - 240 V (две-жица)
Дисплеј : Боја LCD монитор, 480 x 272 пиксели
Опсег на Стапката на Отстапување : Може да се постави во "± 99.9 s/d" или "± 999 s/d" за опсег
Амплитудата : Резолуција до 1 степен. Опсег : 100 - 360 степени
Победи Грешка : 0 - 9.9 ms. 0.1 ms резолуција
Земање Периоди : 2/4/6/8/12/20/30/60 секунди
Подигнете Агол : 30 до 70 степени. Стандардно : 52 степени
Пакет Листата :
Timegrapher * 1
Micphone * 1
110 V~240 V Адаптер * 1
Прирачник За Корисникот * 1
Пакет Тежина : 1.9 кг

За производот

боја:
Слонова коска
Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Објектот Висина:
4cm
Бренд Име:
WRTOR
Објектот Должина:
17.2cm
Функција:
Механички се види Време Testiong Алатка
Материјал:
пластични + метал
Тип:
Алатки
Број На Модел На:
НЕМА.1000
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Ширина:
11.4cm
Објектот Тежина:
1.8kg

Избор на клиент