500ml чаша пиво во кригла појадок млеко чаша голем капацитет стакло со рачка купот на висока температура транспарентен првенство
Новак - 35 %

500ml чаша пиво во кригла појадок млеко чаша голем капацитет стакло со рачка купот на висока температура транспарентен првенство

Достапно за нарачка
DEN 700.80
DEN 456.00
Достапност:


15111138056566776 ТОПЛА ПРОДАЖБА US $ 14.20 /парче US $ 21.30 /парче US $ 16.70 /парче US $ 22.29 /парче US $ 17.70 /парче US $ 22.20 /парче

За производот

боја:
Јасно
Капацитет:
350ML, 500ML
Бренд Име:
shinelong
Стакло Тип:
Пченично Пиво Стакло
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Стакло
Количина:
1
Обликот:
Круг
Drinkware Тип:
Стакло

Избор на клиент