Природни 8мм Оникс Камен Монистра Neckalce Мода Накит Рачно Изработени Ѓердан За Жените Природен Камен 47cm трговија на Големо Снабдување Подарок

Природни 8мм Оникс Камен Монистра Neckalce Мода Накит Рачно Изработени Ѓердан За Жените Природен Камен 47cm трговија на Големо

Достапно за нарачка
DEN 287.52
Достапност:


Монистра Димензии : 8cm
Должина : 47cm
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Ние ја прифати кредитни картички, навремени банкарски трансфери и офлајн плаќање. можете да изберете еден од нив да плати за тоа. Превозот имаме многу transportations. ние снабдување со DHL,UPS-от, EMS, хонгконг пост ,signpost превозот. DHL е најбрзиот превозот. ако вашата цел повеќе од одредено количество, ние ќе брод надвор предмети од DHLDHL,UPS-от, ЕМС. тоа само трае 3-5 дена.
Откако сте го примиле пакетот, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена ако не сте задоволни или не се штети во транспортот. Но мора да ни даде фотографии од нив да го докаже тоа. Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена.Ве молиме овозможи до 5 Работата ing Дена за нас да се процесира вашата вратени предмети. треба да се плати за дополнителни трошоци. и ве молам задржи на предмети задржи враќа во првобитната состојба.
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нашето работење е развој. срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети. Ние навистина се надевам дека ќе ви се допадне. ако не сте задоволни со тоа, ве молиме e-mail на нас, ние ќе се потрудиме да услуга од 24hours.

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Моќ Ѓердани
Обликотшема:
Топката
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Камен
Pendant Големина:
0cm
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
YMORL
Метали Тип:
Легура

Избор на клиент