GODKI Домот Познатиот Дизајн Лист Целосна Mirco Отвори Microl Циркони Свадба Earring Мода Накит
Новак - 9 %

GODKI Домот Познатиот Дизајн Лист Целосна Mirco Отвори Microl Циркони Свадба Earring Мода Накит

Достапно за нарачка
DEN 592.80
DEN 540.00
Достапност:


100% Сосема Нов ,Сите Кубни Циркони се Inlayed од страна на нашите Работници Кои имаат искуство повеќе од 3 Години
Стил : Високо Квалитетен Моден Накит
Материјал : 100% ААА Кубни Циркони Дијамант
Облечен Повод : Daliy Носат / Партија / Годишнината / Свадбата
Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Себе
Овој накит се усогласат со барањата на еу за животната средина

За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Бренд Име:
GODKI
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Бакар

Избор на клиент