(3 Стилови) За Samsung Galaxy S4 Кожа Флип Случај Покрие Со Картичка Носителот Fundas Паричникот Случај За Samsung S4 Телефон Торба Случаи
Новак - 15 %

(3 Стилови) За Samsung Galaxy S4 Кожа Флип Случај Покрие Со Картичка Носителот Fundas Паричникот Случај За Samsung S4 Телефон

Достапно за нарачка
DEN 155.04
DEN 132.00
Достапност:

Продажба на Точка>>> Meterial Висок квалитет СТП Кожа, го направите вашиот случај изгледа Fashion & прекрасни Моден Стил Службен & Луксузни Флип Книга Дизајн дајте му на вашиот телефон целосна заштита Совршен пристап дизајн за звучник, копчиња, камера и пристаништа, итн. Заштита од гребење, прашина и влијанија. Најдобар квалитет, Најниска цена Предностите >>> Најдобро По-продажба на услуги, имаат било каков проблем во врска со производот ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ви даде решение
Брзо се Подготви предмети во рок од 72 часа, Ако сакате повеќе , контактирајте со нас , ние ќе ви даде најдобра цена руски Пријатели се Обрне Внимание ве Молам
-Ве молиме пополнете примачот име и презиме во ред
-Инаку ние не сме одговорни за nondelivery предизвикана од недостаток на целосни информации
Attenion :
Бидејќи постојат 3 вида на случаи во оваа врска,па ве молиме да се избере вистинскиот стил ви се допаѓа !

За производот

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
VBNM
Големина:
None
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Металик,Сјајни
Карактеристики:
паричникот стојат случај
Функција:
Нечистотија-отпорни/заштита
Материјал:
СТП Кожа
Функција:
Паричникот/Застане/Флип
Место:
Жен Шен
Одговара:
За Samsung Galaxy S4

Избор на клиент