2 парчиња/многу Висок квалитет DIY шиење фенси розова peony цвет шема материјал памук бебе крпа 160 ширина печатени памук ткаенини
Новак - 41 %

2 парчиња/многу Висок квалитет DIY шиење фенси розова peony цвет шема материјал памук бебе крпа 160 ширина печатени памук

Достапно за нарачка
DEN 1551.84
DEN 915.00
Достапност:

метар метар
Се вашите DIY ткаенина за шиење Љубовник?
Тоа 's Еден вид на уметност!
Ќе го нормална ткаенина за убави нешта! дали ви се?
Не't пропуштајте нашата убава ткаенина квартал снопови.
Ако можете да ни ги испратите назад она што сте го направиле со нашите ткаенина. Ќе имаат шанса да се добие нашата слободни ткаенина .
(откако ќе вашите дизајни беше избрана да биде јавно )
Ви благодариме што ни се придруживте.
Материјал : 100% памук Димензии : 50cm*160cm/парче Пакет : 2 парче од 50*160cm Карактеристики : Еко-пријателски отпечатоци меки и удобни Погоден за Домашна декорација, кревет листови, крпеница, quilting, перници, перничиња и било која ткаенина занаети. Answer : ___________________________ Note : 1. Сите ткаенини се скрати со рака. Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-2cm отстапување постои. 2. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани. 3. Понекогаш, ширината на ткаенини ќе се промени, можеби и пократко 160cm (1 buc на 50*160cm )
Ние може да се направи трговија на големо и пад на превозот, добредојдени да се зборува за соработката ! Доколку ви се допаѓа нашата предмети, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.
Ако не ви се допаѓа тоа, да ни даде совет, па можеме да ги подобриме нашите производот и нашите Услуги.
Ви благодариме!

За производот

Тип:
Sateen Ткаенина
Техника:
Ткаени
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Ширина:
160cm
Материјал:
100% Памук
Стил:
Жакард
Плетени Тип:
weft
Шема:
Печатени
Тип На Производ:
Органски Материјал
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
AtSKnSK
Ширина:
160cm
снабдувач:
southkingze
контакт:
southkingze на gmail.com
Име:
AtSKnSK

Избор на клиент