обичај шопинг печатени логото рачка пластични подарок торба/пластична амбалажа кеса за мода/промоција торба/500pcs
Новак - 6 %

обичај шопинг печатени логото рачка пластични подарок торба/пластична амбалажа кеса за мода/промоција торба/500pcs

Достапно за нарачка
DEN 3744.00
DEN 3519.00
Достапност:

Исто така ние ќе се обидеме најдобро да се организира брза изразат за вас .Строга контрола на квалитетот . Логото боја за референца : 1.Prefect по - продажба на услуги.Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате објектот во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата набавка. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Itll само да ви треба 1 минута, но овој 1 munite е исклучително битно значење за нас. Човековите предизвикува дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.Купувачите на почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите, ве молиме да ни даде пет ѕвезди, ако сте задоволни за нас. Клиентот треба да го сочинуваат дефицит за нас.Pls потврди доби торби и даде feed врати за нас по добиете торби . Јамка се Справи со HDPE тешко пластични Кеси Со кеси Големина ( W*H+Страна ) : 30*40+10cm , 35*45+10cm , 35*30+10cm.По вашата исплата , ќе го започне производство . Место Цел процес : 1. Сите кеси ќе биде предаден во рок од 6-7 работен ден по ли вашата исплата (освен за викенди и празници). Во повеќето случаи, данок е никој или само неколку, и тоа е разновидна, со различни земја Добредојдовте да контактирате со нас за повеќе детали,најконкурентна цена за вас ! Повратни информации 1. Јамка се Справи со LDPE Меки пластични Кеси Со кеси Големина ( W*H+Страна ) : 30*35+10cm, 30*40+10cm Зошто да го одберете нас ? 1.Црвено кеси големина( W*H ) : 15*од 20 СМ , 20*25 СМ ,20*30 СМ , 25*35 СМ , 30 *40 СМ , 35*ОД 45 СМ , 40*50 CM 45*55 CM . В) Побрза Испорака : имаме повеќе од 4 линии на производството за да се осигура време на испорака .Контакт со нашата услуга, кажете на вашите барања до нас , и испратете ја на вашето лого за нас . Торба Дебелина : 130 micron за умре сече торба , 140 micron за јамка се справи со кеси на Двете страната која depand на кеси големина . Ако таму се јавува на царински давачки или увоз даночни во вашата земја, купувачот е одговорен за тоа. 3 Ние само брод да се потврди цел адреса. Ние не гарантира испорака време на меѓународните пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји. 【 Материјал 】 : ПЕНП , HDPE , ПП , BOPP ПВЦ , ЕВА , ЈП+ЕВА и слично . Умре сече Рачка Пластични кеси Clink Помало од она што ви се допаѓа и место цел : Кеси големина deceide кеси цена . 【 Мини количество】 : 200 парчиња 【 Логото】 : прифаќаме само една боја за лого . За бесплатен превозот , Ние ќе го избере различни изразат компанија ,lncluding Ups-от ,DHL.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци.Роуз Црвена кеса димензии( W*H ) : 15*од 20 СМ , 20*25 СМ ,20*30 СМ , 25*35 СМ , 30 *40 СМ , 35*ОД 45 СМ , 40*50 CM 45*55 CM .Добредојдовте сопствени кеси со вашето лого ❤ 【Име】 : Пластична кеса , шопинг пластични кеси , пластични кеси , печатени шопинг кеси , Кина пластични кеси , печатени пластични кеси , печатени пластични кеси , печатени пластични zip кеси , пластични кеси со логото , пластични кеси и пластични кеси кина , шопинг пластични кеси , ПВЦ пластика кеса , и пластични кеси трговија на големо,пластични кеси , Јажето се Справи со Торба , и така натаму .Професионални предлог.По потврди логото, Ние ќе ви испратиме исплата линк , а потоа ќе се плати . Нашата Предност обичај пластични кеси А) Прва класа на квалитет : ние снабдување производ - враќање услуга со квалитет проблем Б) Конкурентна Цена : Ние обезбеди ЕДЕН-ЧЕКОР услуга од дизајн до производство за контрола на цена за клиентите.

За производот

боја:
15x20 см, 20 x25 cm, 20x30cm, 30x40cm, 35x45cm, 45x55cm
Повод:
Број на Компјутери:
500pcs
Шема:
Момче & Девојка,Ѕвезда,Решетки,Цртан Слика,Пеперутка,Шарени,Зебра,Архитектура,Животните,Точка,Храна,Круна,Цртан филм Автомобили,Дрвја,Цвет,Облека,Ангел,Број,Мустаќи,Срцето,Фабрика,Chevron,полна Боја,Невестата & Младоженецот,Цртан филм животните,Писмо,Љубовници
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
БИЛО

Избор на клиент