Пролет Лето Жените Мода Тенок Плетење Camis Блузи Девојка Плетени Шарени Резервоарот Блузи без Ракави Бран Деколте, T кошули
Новак - 5 %

Пролет Лето Жените Мода Тенок Плетење Camis Блузи Девојка Плетени Шарени Резервоарот Блузи без Ракави Бран Деколте, T кошули

Достапно за нарачка
DEN 239.52
DEN 228.00
Достапност:


Должина : околу 50cm
Биста : 66cm-100cm

За производот

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Блузи Тип:
Camis
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Spandex,Најлон,Viscose
Стил:
Секси & Клуб
Ткаенина Тип:
Плетени
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
JH662
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
DAIZHIYUE

Избор на клиент