SICODA 2 парчиња/многу 5mm дебелина DIY торба справи со златен прстен на ѕвонење метални прстени 10cm diy шиење тока
Новак - 25 %

SICODA 2 парчиња/многу 5mm дебелина DIY торба справи со златен прстен на ѕвонење метални прстени 10cm diy шиење тока

Достапно за нарачка
DEN 458.40
DEN 344.00
Достапност:


Таму може да се 1-2mm големина разлика поради handmeasure.
Боја разликата не може да го избегне
Tinny место и sratches не може да го избегне

За производот

Големина:
10cm
боја:
Злато
Тип На Производ:
Токи
Метал Тип:
Железо
Бренд Име:
SICODA
Употреба:
Чанти,Облека
Техника:
позлата
Број На Модел На:
SE012
Обликот:
Круг
Тока Тип:
Прстени
Материјал:
Метал
Функција:
Злато
Декорација:
Никој

Избор на клиент