Бебе Долг Ракав romper bodysuit Новороденче Пролет И Есен Облека младата Празно romper
Новак - 10 %

Бебе Долг Ракав romper bodysuit Новороденче Пролет И Есен Облека младата Празно romper

Достапно за нарачка
DEN 330.72
DEN 298.00
Достапност:


Флуоресцентни агент.
Материјал : Памук
БЕБЕ ОСКАРИ

За производот

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
SexeMara
Пол:
Бебе Момчиња
Број На Модел На:
бебешко сина
Јака:
Плоштад Јака
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Памук

Избор на клиент