TIANXINYUE 10PCS/многу 30*30CM цвет ткаенина Полиестер Nonwoven Чувствува Ткаенина DIY рачно изработени Шиење Дома Декор
Новак - 40 %

TIANXINYUE 10PCS/многу 30*30CM цвет ткаенина Полиестер Nonwoven Чувствува Ткаенина DIY рачно изработени Шиење Дома Декор

Достапно за нарачка
DEN 566.40
DEN 340.00
Достапност:

Материјал : 100% полиестер Пакување : Микс на 10 парчиња на различни дизајни на ткаенина колекција како слика се прикажани Димензија : Приближно 30*30cm секој. Карактеристики : Еко-пријателски отпечатоци мека и удобна ,дише, отпорни на топлина, влага апсорпција. Погоден за торба, паричник, чанта, бебе облека и многу други шиење занаети. Answer : ___________________________ Note : Сите ткаенини се скрати со рака. Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-2cm отстапување постои. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани. Како да се Користи

За производот

Материјал:
Не-Плетени Ткаенини
Техника:
Nonwoven
Стил:
Обична
Ширина:
30cm
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Врежана
Плетени Тип:
Искриват
Бренд Име:
TIANXINYUE
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
100%Полиестер Nonwoven Чувствува Ткаенина
is_customized:
yes
Дебелина:
1mm
ID:
FL3180

Избор на клиент