Кориснички Накит Зголеми Златна Боја Персоналните Писмо Прстен 2018 Нерѓосувачки Челик Нежен Custom Name Прстени За Жените Bague Homme
Новак - 20 %

Кориснички Накит Зголеми Златна Боја Персоналните Писмо Прстен 2018 Нерѓосувачки Челик Нежен Custom Name Прстени За Жените Bague

Достапно за нарачка
DEN 599.52
DEN 480.00
Достапност:


НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ : Ако постои алергија,престанете со носење.Ова е мода накит,не е вистински чисто злато/сребрена Намалување на допир пот ги тргнеме на накит додека капење,перење да се Избегне мешање со други накит или напорно работи Често чистење На пример повеќе пот или за капење ..итн., ќе се влијае на промена на бојата Испорака : Ние ќе испрати производи во 2-4 дена по исплата потврди Ali Express Стандард Превозот 15-60 дена да повеќето земји Масовно налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex, DHL, или ПРОЗОРЦИ Повратни информации : немојте да остави негативни(1-2 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со нас Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и исто така се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек. Ви благодариме! Увозни давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија.Ако во вашата земја треба да се плати царина,тоа е вашата чест и одговорност. Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,итн позадина

За производот

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Злато-боја, Розово Злато во Боја, Платина Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
BAUTOBVC
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Површината Ширина:
2mm
Повод:
Годишнина
Број На Модел На:
Fr112
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Писмо
Функција:
ѓердан ѓердан
Компатибилност:
bague femme
боја:
Злато/Platinum/Розово Злато
pendant материјал:
304 од не ' Рѓосувачки Челик и Вистински Злато Позлатен
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
Adjustable
custom-цел:
Ние Може да го Направи било кој Дизајн
Функција:
Секој Празник Подароци
Функција:
персоналните прстен
Пол:
Жени/Мажи/Девојки/Момчиња/Унисекс/Љубовници
Пад на превозот:
Yes
Повод:
Партија/Свадба/Роденден/Ангажирање/Годишнината

Избор на клиент