KingWei 1Pcs NK-206 USB 18650 Батерија Полнач за Електрични Батерија 6V Држачи за Опремување на Микро USB
Новак - 32 %

KingWei 1Pcs NK-206 USB 18650 Батерија Полнач за Електрични Батерија 6V Држачи за Опремување на Микро USB

Достапно за нарачка
DEN 347.52
DEN 236.00
Достапност:


Фото Шоу

За производот

Употреба:
Стандардна Батерија
Тип:
USB,Електрични
Излезен Интерфејс:
USB Излез
Интелигентни Полнење:
Yes
Бренд Име:
kingwei
екран:
No
Брзо полнење:
Yes
Пакет:
No
Батеријата Број:
2 Батерија Полнач
Број На Модел На:
NK-206
Употреба:
батерија полнач
Модел:
NK-206
Тежина:
89.7g
Големина:
13.1*3.5*7.2cm
Приклучете:
usb приклучок
На текст:
DC 5V
Излез:
4.2 V/650mAh
боја:
Црна Батерија Полнач
Тип:
Електрична Батерија Полнач

Избор на клиент