Екипажот Вратот Т Кошула Мажите 2018 Лето Сосема Нов Краток Ракав Tee Кошула Homme Секојдневен Тенок Одговара Солидна Еластична Camisetas Hombre Врвот Tees
Новак - 50 %

Екипажот Вратот Т Кошула Мажите 2018 Лето Сосема Нов Краток Ракав Tee Кошула Homme Секојдневен Тенок Одговара Солидна Еластична

Достапно за нарачка
DEN 1103.04
DEN 552.00
Достапност:


Опис :
1. Материјал : 25% Памук, 75% Полиестер
2. Ве молиме изберете во зависност од големината на табелата
3. Дизајн инспирација : лето кратко sleeve т кошула Мажи/Солидна Т Кошули за Мажи/Неврзан Врвот Tees/Екипажот Вратот Т Кошула за Мажи
4. Рака Мие Ладно Внатре Од/Изми без Бледнее
5. Поврзуваа со панталони, Фармерки,погоден за различни активности
6. Поради Рачно measurment, таму ќе биде 2-4 см грешка за големината на табелата
7. Прифати Пад на превозот, пакетот не вклучува секоја цена или фактура
Можеби вие исто така ќе сакате овие
Повеќе Модата Облека Колокација ,Погледнете Овде!!!!!!!!!
Бамбус Влакна Кошули
Paisley Вест Мажи
Лен Кошула
Поло Кошула За Мажи

За производот

Големина:
USA S, USA M, USA L, USA XL, USA XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
PARKLEES
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Повик
Јака:
Екипажот Вратот
т кошула,tshirt,искината кошула т:
camiseta masculina
т кошула за мажи,т-маица:
мажите tshirt,camisas,адвокатско т кошули
мажите т кошула,tshirt мажи:
адвокатско облека,т кошули
camisetas hombre:
tshirts,camiseta hombre манга corta
streetwear,camisetas:
преголеми т кошула,хип хоп т кошула
camiseta,tee кошула homme:
tshirt,т-маица човек
т-маица мажи,лето врвот:
адвокатско т кошули мода 2018
мажите облека 2018,т кошула за мажи:
адвокатско т кошули,мажите tshirt
harajuku,camiseta hombre:
мажите т кошули,т-маици,шари
мажите т кошула,tee кошула,мажите t-shirt:
tshirt мажи,т-маици,т-маица masculina

Избор на клиент