Камерон Кинеско 2500mAh Батеријата LI38250 за Hisense ХС-X5T, X5T, X9T
Новак - 5 %

Камерон Кинеско 2500mAh Батеријата LI38250 за Hisense ХС-X5T, X5T, X9T

Достапно за нарачка
DEN 1056.00
DEN 1003.00
Достапност:

pls контактирајте со нас прво да се потврди вашиот претпочитаат начин.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Не предизвикувајте краток спој со батеријата.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Префрлете се на вибрации надвор и да го намали тонот на ѕвонење и паузирањето на екранот.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа?s оригинални condiion за враќање на парите или замена.Избегнувајте overcharge и со текот на испуштање. Таму ќе биде малку коса се пролева за нови крзно производи, кои главно се предизвикани од сечење и спојување во текот на обработката. Поради некои осветлување проблем може да биде мало боја разлика за одредени производи.
* Објектите се добро спакувани со блистер и кутија,ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS/NL пост/Б пост,ве молиме оставете 5-35days.Да го раскине било апликации кои не се во употреба.
ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА КУПУВАЊЕ
1. Тоа не е голем квалитет проблем затоа што било природно крзно производи имаат овој феномен.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и така натаму. : КС-HSX900 SL
Li-Полимер батерија
Ние гарантира :
>Сите производи од 12 Месеци Гаранција!
>Испорака сигурен,оптимални перформанси! Внимателен услуга!
>Најдобра цена и Добар квалитет!
Со Користење На Совети :
1. Чувајте ја батеријата помеѓу 5%-95%. :
LI38250
Спецификации :
Напон : 3.8
Капацитет : 2500m Ah / 9.
*Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.50 Пот
Димензија : 73. Така pls се зборува за продавачот, прво за повеќе информации за стоки и испорака.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава. Ве молиме престане да полнење кога батеријата е 100% се наплаќа.
На купувачот :
ДОБРЕДОЈДЕ !!!
Pls слободно контактирајте со продавачот на интернет за да се потврди дали имаат инвентар.Да се избегне изложување на високи температури 140°F/60°C.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. Ви благодариме.Да се избегне изложување на батеријата да се течни или кои се предмет на силна механички шокови.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Можете да ги користите Baixt Надворешни Батеријата да се направи вашиот мобилен телефон батеријата да трае подолго. Нашите крзнени производи се рачно изработени главно толку мала разлика во мерења е неизбежна
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост, ве Молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно. Бидејќи ние се фабрички продаваат директно и, исто така, има неколку вистински продавници во Кина, сите предмети се распродадени многу брзо.
Ако сакате да купите серија на стоки, pls контактирајте со нас за да се добие цената на големо или ФОБ цена. Крзно од различни серии може да предизвика и благо боја разлики
3.

За производот

Бренд Име:
Камерон Кинеско
Компатибилен Бренд:
Други
Квалитетот сертификација:
CE,ДСП
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот на батеријата(mAh):
2201mAh-2800mAh
Број На Модел На:
КС-HSX900SL

Избор на клиент