20pcs Печатач амортизерите за Epson Перо Про 4000/4400/4450/4800/4880/7400/7450/7880/9400/9450/9880 печатач
Новак - 5 %

20pcs Печатач амортизерите за Epson Перо Про 4000/4400/4450/4800/4880/7400/7450/7880/9400/9450/9880 печатач

Достапно за нарачка
DEN 2304.00
DEN 2189.00
Достапност:


20pcs Печатач амортизерите за Epson Перо Про 4000/4400/4450/4800/4880/
7400/7450/7880/9400/9450/9880 печатач Опис на Производот
принтер ink амортизерите е за да се спречи вашиот принтер печати ја главата затнат, ќе треба да ја замени овие апсорбери на секои шест месеци
Овие апсорбери работа за вода и база на растворувач инкџет печатари.
компатибилен за следните модели :
За Epson Перо Про 7450/9450/7880/9880/7400/9400/4880/4800/4450/4400/4000
Овој нов Компатибилен Амортизерите за Перо Печатач
Растворувач Отпорни
Посебно Големи Филтер Корисни за Висока Брзина на Печатење

За производот

Број На Модел На:
SP-амортизерите
Бренд Име:
TOPINKJET
Тип:
Други
Име на производ:
мастило амортизерите
Погоден за:
За Epson Перо Про 7880 Печатач
Објектот:
мастило амортизерите за Epson перо про 7880 печатач амортизерите
Материјал на амортизерите:
П. P материјал
Колку често треба да го замени?:
На секои 3 месеци
1 многу:
20pcs

Избор на клиент