TD03 49131-05212 0375K7 Турбо За Форд За Фокус 2 Fiesta VI HHJA HHUB 1.6 L За Citroen Скокач За Пежо Боксер 3 4HV PSA 2.2 L
Новак - 10 %

TD03 49131-05212 0375K7 Турбо За Форд За Фокус 2 Fiesta VI HHJA HHUB 1.6 L За Citroen Скокач За Пежо Боксер 3 4HV PSA 2.2 L

Достапно за нарачка
DEN 12119.52
DEN 10908.00
Достапност:

Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!
Нашата гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот., Африка околу 15~30 работни дена. Нашата посветеност
Ние се стремиме нашите најдобри за да се обезбеди повеќето Професионални услуги на клиентите.6 TDCi For Ford C-MAX 1.6 L TDCi Мотор HHJA, HHUB 2003-2008 За Ford Fiesta VI 1.,Северна Ameria е околу 7~15 workding дена; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра.
Испорака такси и такса за ракување нема да бидат вратени. Објекти На Превозот
Ние брод на адреса потврди предвидено од страна Зачувам.ние ќе песна секој ден премногу.3, TD03 L4, TD03 L4-09 GK Дел Број 49131-05210 OE број 6 U3 Q-6 K682-AE 6 U3 Q6 K682 AE 0375 K7 71789727, 71993636 CHRA 49131-08610 Опис За Ford Fiesta За Фокус C-Max Транзит 2.870 бар Settings Отпад порта (лифт вратило) 1. Нашите ECEP-ЅВЕЗДА Е посветена на Енергија Конзервација и Заштита на Животната средина , да се фокусираат на развој и производство на енергија, заштеда на енергија и заштита на животната средина производ.2 100 Multijet За Citroen Скокач 2.2 HDI 100 , 2006 - За Citroen Скокач На 2,2 L HDI Моторот 4 HV PSA 2006 - За Пежо Боксер III 2.6 TDCi , За Fiat Ducato III 2.
Ако стоката е во дефект, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.6 L TDCi
Мотор : HHJA HHUB 1.EMS изразат испорака е обично се 5~8 работни дена зависи од земјата доставени до.
Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде на повеќето професионални одговарање на служба во рок од 12 часа. Ние само го продаде добар квалитет на производи, и никогаш нема да се продаде лош квалитет, евтини, не по-продажба заштита производи, бидејќи таквите производи набавка ќе се трошат време и пари. Клиентите Задоволителна
1.6 L ; За Citroen Скокач За Пежо Боксер III 4 HV PSA НА 2,2 L HDI 100 HP
Објектот е 100% Сосема Нов
TD03 TD03 L4 TD03 L4-09 GK турбополнач
Дел Број : 49131-05212 49131-05210 49 S31-05210 ОЕМ Број : 0375 K7 6 U3 Q6 K682 AE 6 U3 Q-6 K682-AE 71789727 71993636 Турбо Модел TD03 L4-09 GK-3.
Секој увоз на давачки,даноците,цените или таксите не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.6 TDCi , За Ford Fiesta VI 1. ве Молиме бидете сигурни дека Сите Зачувам Плаќања мора да биде Потврден.
Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи,, уште во оригинално пакување.2 L, 1600 кзм,2198 кзм KW 66/74/88/96/100 HP Гориво Дизел Турбина Домување 49131-17210 Actuator 49131-18960 Settings отпад порта (притисок) 1.6 L TDCi;4 HV PSA НА 2,2 L HDI 100 HP Ладење : Масло за Ладење или Масло за подмачкување САМО Апликации : За Пежо Боксер III 2.На пример : сад,Канада,Германија,Франција,велика БРИТАНИЈА,Австралија,Унгарија,Италија, Нов зеланд итн.100% НОВ TD03 49131-05210 49131-05212 0375 K7 6 U3 Q6 K682 AE Турбо Турбополнач За Форд За Фокус II C-MAX Fiesta VI HHJA HHUB 1.
Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталација резултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет. Време на испорака
Откако стоката се испраќа,Објект Следење на Број ќе се обезбедува. Предмети Гаранција
Гаранција : 12 месеци.

За производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
ECEPTECH
Име На Модел:
TD03 49131-05212 Скокач C-MAX Fiesta VI За Пежо Боксер 4HV PSA 2.2 L
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
25inch
Модел Година:
2003-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Комп Тркала C355;Турбина Тркала K418;Float Имајќи CW713R;Окно 42CrMo
Објектот Висина:
26inch
Автомобил Производител:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Објектот Должина:
25inch
Објектот Тежина:
6.4kg
Турбо Модел :
TD03 TD03L4 TD03L4-09GK турбополнач Turbo
Дел Број:
49131-05212 49131-05210 49S31-05210 4913105212 4913105210 49S3105210
Дел Број.:
49131 05212 49131 05210 49S31 05210
ОЕМ број:
0375K7 6U3Q6K682AE 6U3Q-6K682-AE 71789727 71993636
Апликацијата возило:
За Citroen Скокач За Пежо Боксер III За Fiat Ducato III 2.2 L 03-
Апликацијата Возило.:
За Форд За Фокус II C-MAX Fiesta VI HHJA HHUB 1.6 L TDCi
Примена на моторот:
HHJA HHUB 1.6 L TDCi;4HV PSA НА 2,2 L HDI 100HP
Ладење:
Масло за ладење или Масло за подмачкување само
додаток:
100% НОВ ECEP Турбополнач

Избор на клиент