2 парчиња За Кујна Виси Закачалка Носителот Вратата Куки Виси Мантил Ткаенина Силна W 88 J2Y
Новак - 34 %

2 парчиња За Кујна Виси Закачалка Носителот Вратата Куки Виси Мантил Ткаенина Силна W 88 J2Y

Достапно за нарачка
DEN 99.84
DEN 66.00
Достапност:

2 парчиња За Кујна Виси Закачалка Носителот Вратата Куки Виси Мантил Ткаенина Силна W 88 J2 Y Опис : 100% Сосема нов висок квалитет !
1 Пакување од 2 средни нерѓосувачки челик куки.
Цел : Овој висок квалитет кука е за бесење облека и рачни торби или бесење на храна во кујната, итн.
Во прилог, тоа исто така може да биде флексибилно според различни статии (екс. сува изми платно чевли во сонцето, итн.)
Многу фирма за било каква мазна и чиста површина за бања, кујна, спална соба, автомобил и повеќе
Малку, но магијата алатка за да се олесни вашиот живот.
Пакетот Вклучува : 2x Куките

За производот

Тип:
Куки & Шини
Функција:
Порибено
Бренд Име:
Furnishard
Број На Модел На:
N/A
Материјал:
Метал
Употреба:
облека

Избор на клиент