1.35 м широк,Бамбус памук течност крпа кинески стил pleated ткаенина солидна боја лен летна облека зима шамија shawl060

1.35 м широк,Бамбус памук течност крпа кинески стил pleated ткаенина солидна боја лен летна облека зима шамија shawl060

Достапно за нарачка
DEN 374.40
Достапност:

дворот дворот метар дворот дворот дворот дворот детали за производот
Различни серија на боење ткаенини е невозможно истите,и слики ќе имаат различен ефект во различни екранот.
Поради разликите во компјутерски монитори и разликите Боење серија на ткаенина, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.Ако умот, ве молиме да се купи претпазливо.
Овој производ има голем број на видови на боја, ве молиме забелешка боја број кога ќе го поставите цел , Без коментари ќе случаен пратката .

За производот

Функција:
Анти-Бактерии
Ширина:
1.35m
Тип:
Challie Ткаенина
Плетени Тип:
weft
Бренд Име:
LWT
Материјал:
Лен / Памук
Тип На Производ:
Органски Материјал
Стил:
slub
Шема:
Обична Обоена
Техника:
Плетени
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Продажба:
на kashigar ножици
деноминирани единица:
Метри
Употреба:
Облека Материјал

Избор на клиент