1/2 од не ' Рѓосувачки Челик електромагнетниот вентил IP65 Плоштадот VITON серпентина DC12V,DC24V,AC24V,AC36V,AC110V,AC220V,AC380V

1/2 од не ' Рѓосувачки Челик електромагнетниот вентил IP65 Плоштадот VITON серпентина DC12V,DC24V,AC24V,AC36V,AC110V,AC220V,AC380V

Достапно за нарачка
DEN 12330.72
Достапност:


За производот

Порт Големина:
1/2
моќност:
Електромагнетниот
Структура:
Контрола
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
2WB-15D
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Медиуми:
Воздух , Вода ,Нафта,Гас
Притисок:
вода-масло
Работниот Медиум:
Воздух , Вода ,Нафта,Гас
Движење Шема:
Директна Се Вози Тип
Тип:
Нормално Затворен
Напон:
DC12V,DC24V,AC24V,AC36V,AC110V,AC220V,AC380V
Работата течност вискозност:
20 CST (Подолу)
Напон Спектар:
±10%
материјал на телото:
Нерѓосувачки Челик
Материјал на Нафта Печат :
Viton
Големина:
1/2

Избор на клиент