300pcs M3 M4 M5 M6 М8 Хексадецимален Главата Штекер Хексадецимален Копачка Завртки Сет Асортиман Комплет 12.9 Класа Црна Легиран Челик
Новак - 5 %

300pcs M3 M4 M5 M6 М8 Хексадецимален Главата Штекер Хексадецимален Копачка Завртки Сет Асортиман Комплет 12.9 Класа Црна Легиран

Достапно за нарачка
DEN 318.24
DEN 302.00
Достапност:

Лесно да се инсталира и трајни производи за употреба
боја : црна
Материјал : Легиран Челик
големина : M3x0.5 3мм M3 x 0.5 4mm M4 x 0.7 6mm M3 x 0.5 6mm M4 x 0.7 4mm М5 x 0.8 5mm М5 x 0.8 8мм M6 x 1 6mm M6 x 1 10мм М8 x 1.25 8мм
Пакет Содржина : 1x Завртки сет(300pcs)
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

За производот

Материјал:
Легиран челик
Број На Модел На:
Како што е прикажано
Пакет:
Под 50Pcs
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
ACAMPTAR
Вози Стил:
Никој
Глава Стил:
Како што е прикажано
Завртка Тип:
Како што е прикажано

Избор на клиент