Мали Складирање Кутија Пластични Кутии Табела Складирање Кошница Дома Козметика Складирање Далечински Управувач Остатоци Класификација Организаторите Кутија
Новак - 6 %

Мали Складирање Кутија Пластични Кутии Табела Складирање Кошница Дома Козметика Складирање Далечински Управувач Остатоци Класификација

Достапно за нарачка
DEN 249.60
DEN 235.00
Достапност:


1. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот слободни. И ќе ја испрати на Предмети во рамките 2-7 дена откако вашата уплата е завршен.
2. ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
3. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки , брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. 1. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. 2. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. 3. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас. Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. 1. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. 2. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

За производот

Големина:
S
боја:
Зелена, Сина, Розова, Бела
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
Организаторот
Употреба:
Далечински Контролер
Решетки Количина:
4
Обликот:
правоаголник
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Saim
Пластични Тип:
PP
Техника:
Сјајни
Производот:
Канцеларија Организатор
Спецификација:
16.5*7.7*12.5cm
Оптоварување:
10KG
Капацитет:
1L
Тип:
Складирање кутија
Стил:
пластична кутија
Се користи 1:
шминка организатор
Користете 2:
сад , casket
Одговара:
накит кутија
Кутија:
Остатоци складирање кутија

Избор на клиент