WOSAWE Велосипедизам Дресови Целосна Спорт Велосипед Носат Облека Долги Ракави, Кошула Блузи Велосипедизам Облека Брзо Сува Жените
Новак - 49 %

WOSAWE Велосипедизам Дресови Целосна Спорт Велосипед Носат Облека Долги Ракави, Кошула Блузи Велосипедизам Облека Брзо Сува Жените

Достапно за нарачка
DEN 1881.12
DEN 960.00
Достапност:


Име : Есен Долг Ракав Велосипедизам Џерси
Бренд : WOSAWE®
Модел : BC284
Пол : Жените
Боја : Виолетова
Големина : S M L XL
Тежина : 210 G (XL)
Материјал : Џерси; 100% ПОЛИЕСТЕР,
Е применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортски
Пакет : ЈП торба
Прилог : Ознака
Карактеристики
Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична.
Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри,и кратко растојание трки велосипед.
Дизајн & Cut ;3 D и лесна намали за да се намали тело rubing,поудобно и фитнес,Во пазувите на Џерси донесе целиот парче посебна мрежа материјал за впивање пот ,дише и брзо сушење!
3 Џеб ;Класичен 3 џебови на задната страна, лесно за задржување на предмети.
Рефлексивни Лента ;рефлексивни лента на задната страна за да се обезбеди ноќ возење безбедност.
Силиконски Полите ;WOSAWE логото силикони бенд, може да provent кожата алергија и крпа upglide за време на јавањето многу добро.
Висок Квалитет на Патент; WOSAWE прилагодено патент, поминаа илјадници пати тест на попуштат и заглавени во текот на возење.
Печати и мастило ;Сублимација печатење технологија, користете висок квалитет на мастило, Enviromental и никогаш нема да згаснат.
22

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
WOSAWE
Материјал:
Полиестер
Пол:
Девојки
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Ткаенина Тип:
Velour
Функција:
Анти-Pilling,Анти-Навремено,Брзо И Суво
Сезоната:
Зима,Есен
Патент Должина:
Целосна Патент
Број На Модел На:
BC284
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Материјал:
100% Полиестер

Избор на клиент