1.5 м во ширина*1m должина,Задебелување солидна боја покрива троседот ткаенина bedspread перница бамбус лен маса крпа ткаенина 058-01

1.5 м во ширина*1m должина,Задебелување солидна боја покрива троседот ткаенина bedspread перница бамбус лен маса крпа ткаенина

Достапно за нарачка
DEN 816.00
Достапност:

метар метар метар метар метар метар метар детали за производот

За производот

Материјал:
100% Коноп
Бренд Име:
LWT
Функција:
Абразија-Отпорен На
Плетени Тип:
weft
Тип:
тексас платно
Тип На Производ:
Органски Материјал
Ширина:
1.5m
Стил:
slub
Шема:
Обична Обоена
Техника:
Плетени
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
деноминирани единица:
Метри
Продажба:
на kashigar ножици
Употреба:
софа материјал

Избор на клиент