360-степен Ротирачки Круг Транспарентна Пластика Накит, Козметика Десктоп Складирање Кутија Шминка Организатор Божиќ Девојка Подарок
Новак - 15 %

360-степен Ротирачки Круг Транспарентна Пластика Накит, Козметика Десктоп Складирање Кутија Шминка Организатор Божиќ Девојка

Достапно за нарачка
DEN 441.12
DEN 375.00
Достапност:


360-степен Ротирачки Круг Транспарентна Пластика Накит, Козметика Десктоп Складирање Кутија Шминка Организатор Божиќ Девојка Подарок

За производот

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Техника:
Сјајни
Употреба:
накит
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Модерна
Производот:
накит кутија
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PS
Решетки Количина:
4
Бренд Име:
TSSAAG
Капацитет:
11.5*17.6 cm

Избор на клиент