MEIJUN виткање велосипед имајќи Лежишта 44mm слушалки изграден Слушалки применливи BYA412SP8
Новак - 10 %

MEIJUN виткање велосипед имајќи Лежишта 44mm слушалки изграден Слушалки применливи BYA412SP8

Достапно за нарачка
DEN 537.60
DEN 484.00
Достапност:

Вграден-во печат придружува шума лесни слушалки. 6061 CNC machining алуминиум школка, 7075 алуминиум пониски блок, елоксирани + ласер означување, изработката е многу фини, ултра-мала тежина од околу 75 грама / месец. Нагоре и надолу со помош на два нерѓосувачки челик печат индустриски лежишта, трајни, флексибилни ротација, статични се Кандидира молчи модели може да бидат модифицирани : . SP8 / SP18 / VP18 / MUP8 / JP8 / BYA412 како, колку што вграден во сад групи обвинувајќи го и други возила Што можат да се користат. Објаснување : виткање слушалки слушалките со разлика и планински велосипедизам, како виткање виткање главата цевка за да се инсталира, на општите услови поставени сад главата е рамен, може да се криви за подобро да одговара на виткање столб. Затоа, општата виткање слушалки може да се користи на планински велосипеди, и планински велосипед слушалки е најдобро да не го користат велосипеди.

За производот

Висина:
44mm
Бренд Име:
ми Xim
Материјал:
Алуминиум
Големина:
44mm
Создаден Diamete:
28.6
Надворешен дијаметар:
30.8
Број На Модел На:
MEIJUN
Тежина:
75 g

Избор на клиент