Не Ткиво Ткаенина Дебелина 2mm Полиестер се Чувствува На Домашна Декорација Шема Пакет За Шиење Кукли Занаети 9pcs 30x30cm
Новак - 49 %

Не Ткиво Ткаенина Дебелина 2mm Полиестер се Чувствува На Домашна Декорација Шема Пакет За Шиење Кукли Занаети 9pcs 30x30cm

Достапно за нарачка
DEN 806.40
DEN 411.00
Достапност:


започнете
крајот Не Ткиво Ткаенина Дебелина 2mm Полиестер се Чувствува На Домашна Декорација Шема Пакет За Шиење Кукли Занаети 9pcs 30x30cm
Answer : ___________________________ Note :
Сите ткаенини се скрати со рака. Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-2cm отстапување постои.
Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.
Како ние се намали ткаенини : Секој дизајн 1 парче, НЕ може да одберете дизајн.
Пакетот е пре-сече,ако цел повеќе од 1 сетови,тоа НЕ е континуирано.
Техника
Nonwoven
Шема
Обоена
Материјал
100% Полиестер
Тип
Полиестер Nonwoven Чувствува Ткаенина
Функција
Еко-Пријателски
Тип На Производ
Други Ткаенини
Стил
Полиестер Nonwoven Чувствува Ткаенина Откачи-Спои
Nonwoven Техника
Откачи-Спои
Плетени Тип
Никој
Велур Ткаенина Тип
Никој
Име На Производ
Полиестер Акрилик Nonwoven Чувствува Ткаенина
Материјал
Полиестер
Големина(cm)
30cmx30cm
Големина(инчен)
11.8x11.8inch
Дебелина
2mm
Боја
9 бои (нема повторување)
Пакување
9 парчиња/пакет
Тежина
285g/пакет
Употреба
Полиестер Nonwoven Чувствува Ткаенина За DIY рачно изработени Hometextile Крпеница
Техника
Nonwoven Чувствува Ткаенина

За производот

Бренд Име:
QUANFANG
Техника:
Nonwoven
Nonwoven Техника:
Откачи-Спои
Шема:
Обоена
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Ширина:
30cm
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Полиестер Nonwoven Чувствува Ткаенина Откачи-Спои
Тип:
Полиестер Nonwoven Чувствува Ткаенина
Плетени Тип:
Никој
Име на производ:
Полиестер Акрилик Nonwoven Чувствува Ткаенина
Материјал:
Полиестер
Големина(cm):
30cmx30cm
Големина(инчен):
11.8x11.8inch
Дебелина:
2mm
боја:
9 бои (нема повторување)
Пакување:
9 парчиња/пакет
Тежина:
285g/package
Употреба:
Полиестер Nonwoven Чувствува Ткаенина За DIY рачно изработени Hometextile Крпеница
Техника:
Nonwoven Чувствува Ткаенина

Избор на клиент