Нови Пристигнување Стрелките на Геометриски Студ Обетки За Жените Бела Циркон Rhinestones Уникатен Дизајн Бренд Обетки Мода Накит AE278
Новак - 21 %

Нови Пристигнување Стрелките на Геометриски Студ Обетки За Жените Бела Циркон Rhinestones Уникатен Дизајн Бренд Обетки Мода Накит

Достапно за нарачка
DEN 724.32
DEN 572.00
Достапност:


Нови Пристигнување Стрелките на Геометриски Студ Обетки AE278

Предмет : Студ Обетки AE278
Позлата : Бело Злато
Материјал : ААА+ Кубни Циркони
1 Прифати Трговија На Големо , Големо Количество , Најдобра Цена
2 Обичај Пакет : ве Молам, ве молиме кажете ни ако ви треба Velevt Торбичка или Подарок Кутија
3 Прилагодено Дизајн : да ја прифатиме дизајн кој е уникатен за вас . ве молиме љубезно ни обезбеди јасна слика !
4 Напишете Поздрав Картичка на вашето семејство или пријателите во средната на љубовта !
5 Изберете дизајн за вас ако вие не може да одлучите што е добро . Ние може да ви даде стручен предлог !
Големина : 2.9*1.8 cm (1.14*0.71 инчи)

За производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
AE278
Метали Тип:
Бакарни Легури,Бакар
Стил:
Симпатична/Романтичен
Бренд Име:
љубоморен млади
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Обликотшема:
Скок
Материјал:
Кубен Циркони
Тежина:
9.6 G
боја:
Бела
позлата:
Бело Злато
Камен:
ААА+ Кубни Циркони
Повод:
Свадба Службеници ПартијаШопинг Ангажман Годишнината
Подарок за:
Себе Си,Љубовник,Девојка,Сопруга,Невестата,Мајка,Ќерка,Женски
Еколошки Стандарди:
олово,никел,кадмиум слободни
Обичај или Не :
Yes
Трговија на големо:
Yes

Избор на клиент