BOROSA Природни Druzy Камен Кристал, Отворајќи Циркони Со Шарени Свила Tassel Pendant Drusy Pendant за Жените Ѓердан JAB670
Новак - 10 %

BOROSA Природни Druzy Камен Кристал, Отворајќи Циркони Со Шарени Свила Tassel Pendant Drusy Pendant за Жените Ѓердан JAB670

Достапно за нарачка
DEN 1968.00
DEN 1771.00
Достапност:


Материјал : Природен Камен & свила tassel ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 61~65x29~32-милиметри Дебелина : 8~16 Tassel должина : 4" Тежина : (Приближно) 29.0~40.0 g OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд Боја : Како на сликата

За производот

Бренд Име:
BOROSA
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Камен
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
JAB670
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Кристал
Обликотшема:
како Слика
Функција:
моден накит
Камен големина:
61~65x29~32-милиметри
Дебелина:
8~16
tassel должина:
4inch
Тип На Објект:
Pendant
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените

Избор на клиент