2 предните Универзална столче опфаќа За Мицубиши ASX Lancer СПОРТ ЕКС Zinger FORTIS Outlander авто додатоци
Новак - 35 %

2 предните Универзална столче опфаќа За Мицубиши ASX Lancer СПОРТ ЕКС Zinger FORTIS Outlander авто додатоци

Достапно за нарачка
DEN 2687.52
DEN 1747.00
Достапност:

Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски Трансфер, Western Union,Moneybookers,и други методи за плаќање.Ако ви се задоволи со примените стоки и нашите услуги, ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас. Ние имаме повеќе од 95% од столче модел
За Нас :
За плаќање :
1. Ние сме 24 часа на интернет, можете да не контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро ;
2.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки ПОБРЗО 2.Норвешка. Ние разбираме вашата загриженост, и ќе се потрудиме да им понуди добро решение брзо да живеат до вашето задоволство.ве молиме контактирајте со нас или да ја напуштат масажи за мене , 7 седиштето треба плаќаат екстра пари . Ако не сте задоволни со купувањето, ние би биле задоволни да се направи замена или рефундирање во рок од една недела.Позитивен Фидбек и 5 Ѕвезди isvery многу важно за нас.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4.
Превозот Компанијата : Ali Express Стандард За Испорака
Земја (Бесплатен Превозот) : Руската Федерација
Проценето Време На Испорака : 10 - 25 Дена
Превозот Компанијата : Русија Експрес - SPSR
Земја : сад ( во САД само )
Проценето Време На Испорака : 15 - 30 Дена
Превозот Компанијата : Ali Express Стандард За Испорака
Земјата : Ирска. Понекогаш,на строгите обичај ќе бидете на време на испорака малку подолго. Обично тоа ќе потрае околу 10-55 денови за вас. Ali Express Стандард Превозот Бесплатен Превозот. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена откако ќе поставите цел. Поради тоа што припаѓа на Универзална столче покрие, па на тоа не може да биде 100% погоден за вашиот автомобил, ако ви требаат Посебни столче маска, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ви помогнат да се произведуваат . Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Тоа е нашиот живот, за да преживее.Нов Зеланд. Ве молиме внесете точна адреса и информации за контакт кога ставање ред, во Спротивно, ние може да не се презема никаква одговорност за поштенски губење на купувачот кој дава неточни превозот адреса. За повратни информации :
Победа голем углед и почит од нашите колеги и клиенти, бидејќи ние постојано ги држат убедување : Клиент е Бог ,услугата доаѓа на прво место! 1.Азербејџан,
Проценето Време На Испорака : 15 - 34 Дена
Друга Земја Проценува Време На Испорака : 20 - 55 Дена
4.Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време, и да забележите нас најпрво пред да остави негативни повратни информации или датотека било спор. Ние се грижиме нашите клиенти и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. Со цел да се обезбеди да примате стока само плаќаат пониска, помалку даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, Купувачот е одговорен за какви било царински давачки, ако тоа е потребно.
Зошто да изберете нас :
1.ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Ние не сме одговорни за било какви проблеми кои се предизвикани за време на превозот, како што се незгода, одложување или други прашања. Ако треба да се промени износот или фактура , ве молиме контактирајте со нас . И ние не сме одговорни за Штета или пратката е задржан од страна на вашиот локален обичај
За политика на Враќање :
1. Декларација : Ако ви требаат 7 седишта .Сингапур. Ние можеме да произведуваат според вашите посебни барања, ако имате посебни потреби, Но ќе треба да плаќаат екстра пари. Генерално, стоки ќе бидат испратени во 1-3 работни дена од приемот расчисти исплата.

За производот

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Тежина:
1.5kg
Бренд Име:
wenbinge
Специјални Функции:
меки и удобни
Материјал Тип:
Вистински Свила
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Објектот Ширина:
30cm
Mfg Серија Број:
Универзална
Објектот Висина:
15cm
сет парче:
>10
Објектот Должина:
40cm
Материјал Тип:
Сендвич материјал+свила

Избор на клиент